Pomoc

search
vyhľadať
Pre lepší prehľad tvojej spotreby sa od 24.8.2016 mení zobrazovanie kreditu. Od tohto dátumu budeš dostávať informáciu s dvomi typmi kreditu: štandardným kreditom a bonusovým kreditom. Zmena bude na všetkých miestach, kde si vieš skontrolovať stav svojho kreditu.
Nie, nemá. S tvojim kreditom sa nič nestalo. Kredit, ktorý si mal do 23.8.2016 na SIM karte, sa ti zobrazuje ako Štandardný kredit, jeho platnosť zostala nezmenená. Svoj kredit môžeš používať tak ako predtým.
Štandardný kredit je ten, ktorý si navýšiš štandardným dobíjacím kanálom (cez bankomat, internet, stieraciu kartu, na predajni Orangeu alebo iného partnera). Bonusový kredit je ten, ktorý získaš od FunFónu ako bonus pri špeciálnych akciách. Platnosť oboch je rovnaká.
Vždy sa najskôr čerpá tvoj štandardný kredit. Po vyčerpaní štandardného kreditu začínaš plynule čerpať bonusový kredit.
Bonusový kredit je kredit, ktorý získaš ako odmenu od FunFónu pri rôznych akciách, o ktorých ťa budeme vždy informovať.
Okrem telefonovania, smskovania a dát, ho môžeš ešte využiť na zakúpenie akejkoľvek služby od FunFónu. Bonusový kredit sa nedá použiť na platby tretím stranám, ako napríklad kúpu SMS lístka na MHD alebo parkovanie.
Platnosť je rovnaká pre obidva kredity, pozri si platnosť kreditu.
Na to, aby sa ti predĺžila platnosť bonusového kreditu, je potrebné navýšiť si štandardný kredit ešte počas jeho platnosti. Takto sa ti automaticky predĺži aj platnosť bonusového kreditu.
Áno, balíky služieb je možné zakúpiť si nielen zo štandardného, ale i z bonusového kreditu alebo z kombinácie oboch. Napríklad, ak máš 3 € štandardný kredit a 2 € bonusový kredit, vieš si bez problémov zakúpiť napríklad balík 500fka za 5 €.
Nová ponuka od FunFónu, kde si môžeš sám vyskladať balík (8 €, 12 € a 20 €) z troch rôznych typov možností (100 min, 100 SMS/MMS, 1 GB (1024 MB)) podľa toho čo v daný mesiac potrebuješ a chceš. Prinášame ti tiež možnosť si zmeniť typ balíka ako aj typ položiek vnútri balíka každých 30 dní Vyskúšaj SMART. Nič nestratíš a ponuku si možeš kedykoľvek deaktivovať.
SMART si aktivuješ po prihlásení v časti Moja karta na webe , kde si vyberieš, čo chceš a potrebuješ - vyberaj po stovkách: 100 minút, 100 SMS/MMS a 1GB dát a skladaj do 3 veľkostí balíka, podľa toho, koľko chceš platiť - 8 €, 12 €, 20 €. Pamätaj, že nespotrebovaný obsah sa ti môže preniesť do ďalšieho obdobia, no ak to bude na teba aj tak veľa, svoj SMART balík si môžeš meniť najneskôr 48 hodín pred koncom platnosti balíka.
Ak nemáš FunFón, prenesieme ti číslo a pošleme ti novú kartu s kreditom 0€ za 0€ kuriérom až domov. Alebo získaj kartu s novým číslom s kreditom 7€ s bezplatným doručením, na ktorej si môžes SMART balík aktivovať
Volania do ktorejkoľvek siete na Slovensku voláš iba za 7 centov za minútu. Od prvej sekundy máš sekundovú tarifikáciu, takže sa ti to oplatí ešte viac. A samozrejme po prvej minúte voláš na účastnícke čísla FunFón zadarááá! SMS/MMS Do sietí na Slovensku esemeskuješ a ememeskuješ len za 7 centov za správičku. Internet So službou FunFón webofka surfuješ na nete len za 7 centov/ MB. Nemusíš sa báť, za surfovanie na internete nezaplatíš viac ako 40 centíkov za jeden kalendárny deň. V rámci kalendárneho dňa môžeš preniesť až 200 MB plnou rýchlosťou, ktorá je maximálne 7,2 Mbit/s pri sťahovaní a 0,5 Mbit/s pri odosielaní dát. Po prenesení 200 MB ti znížime rýchlosť na 128 kbit/s a surfuješ si ďalej až do konca dňa.
Ak ti balík nebude stačiť, kým sa ti zmení, dokúp si jednorázové zvýšenie 100 minút, 100 SMS alebo 1 GB za 3 € veľmi jednoducho na webe alebo prostredníctvom SMS. Pre navýšenie o 100 minút pošli správu s textom MINUTY na číslo 929. Pre navýšenie o 100 správ pošli správu s textom SPRAVY na číslo 929. Pre navýšenie o 1 GB dát pošli správu s textom DATA na číslo 929.
Chceš vedieť, koľko si už prevolal, presurfoval, koľko dát ti zostáva a dokedy platia? Jednoducho pošli SMS s textom STAV na číslo 929 a hneď vieš, na čom si.
Platnosť balíka je 30 kalendárnych dní. Balík sa automaticky obnovoví každých 30 dní.
S kartou FunFón Férofka máš konečne všetko čo chceš ako Kráľ a najviac výhodne! S FunFón Férofkou platíš za minútu hovoru do všetkých sietí, SMS a MMS správičky len 7 centov. Na nete surfuješ za 7 centov / MB, ale nemusíš sa báť, denne nezacvakáš viac ako 40 centov. Ostatným FunFónistom voláš po prvej minúte zadarmo.
Zostane ti tvoje súčasné telefónne číslo a nemusíš oznamovať do sveta, že máš nové. Navyše za prenos čísla aj simku na FunFón zaplatíš obrovskú NULU – akože 0 €. Keď si to vyklikáš tu na webe, všetko vybavíme za teba. Kuriér ti zadarmo donesie simku až k tebe domov. Aby to nebolo málo, za prenos čísla cez e-shop dostaneš od FunFónu peckovú odmenu – Internet na pol roka ZADARMO! Po dobu celých 6 mesiacov môžeš každý mesiac presurfovať 500 MB s plnou rýchlosťou sťahovania dát do 225 Mbit/s a odosielania 50 Mbit/s. Po prečerpaní objemu dát sa dátový prenos zastaví. Ak chceš využívať dáta aj naďalej, aktivuj si dátový balík Gigofka, kde máš 1 GB za 5 € a po prečerpaní ďalších 1 GB za 3 €.
Dostaneš vymakanú multi SIM kartu, ktorú si vypukneš a použiješ hore, dolu, ako a kedy chceš na 3 rôzne spôsoby: štandard, mikro SIM (napr. pre iPhone 4, alebo väčšinu smartfónov) a ako nano SIM (napr. pre iPhone 5). Ak potrebuješ vymeniť simku z nejakého dôvodu, navštív predajňu Orangeu.
FunFón webofka je služba automaticky aktivovaná na tvojej predplatenej karte s profilom FunFón Férofka. Umožňuje ti prístup na internet, s ktorým platíš len 7 centov za MB (účtovanie po 1 kB). Nemusíš sa báť, za surfovanie na internete nezaplatíš viac ako 40 centíkov za jeden kalendárny deň. V rámci kalendárneho dňa môžeš preniesť až 200 MB plnou rýchlosťou, ktorá je maximálne 7,2 Mbit/s pri sťahovaní a 0,5 Mbit/s pri odosielaní dát. Po prenesení 200 MB ti znížime rýchlosť na 128 kbit/s a surfuješ si ďalej zadarmo až do konca dňa.
Prechod zo starého profilu na FunFón Férofku je zadarmo! Klikaj v hornom menu na „Mám kartu / Moja karta a služby“. Po prihlásení uvidíš možnosť aktivácie nového profilu. Alebo pošli bezplatnú SMS správu na číslo 919 s textom FEROFKA. Aktiváciou nového profilu sa deaktivujú všetky pôvodné benefity a doplnkové služby.
S aplikáciou MusicJet môžeš mať svoju obľúbenú hudbu stále so sebou a počúvať ju priamo v mobile, či si offline alebo online. Máš k dispozícii viac ako 2 milióny skladieb na stiahnutie. Okrem mobilu si môžeš MusicJet púšťať aj v počítači alebo tablete, jednoducho na čom len chceš, nie však na viacerých zariadeniach súčasne. Ako FunFónista máš MusicJet lacnejší. Mesačne zaplatíš len 5,90 € a dostaneš 2 GB dát, ktoré môžeš využívať na online počúvanie hudby a sťahovanie hudby do aplikácie MusicJet (viac o aplikácii na www.ohudbe.sk). Pre aktiváciu MusicJetu pošli SMS s textom „A“ na číslo 745. Pre deaktiváciu pošli SMS s textom „D“ na číslo 745.
Vôbec nevieme prečo by si to robil, ale pokojne ťa necháme odísť a nebudeš za to u nás nič platiť.
Prenos môže byť zamietnutý: -ak sa nezhodujú tvoje osobné údaje, ktoré si zadal v objednávke s tými, ktoré má tvoj pôvodný operátor, -nemal si na karte dostatok kreditu -ak si požiadal o storno Najlepšie bude, ak potom navštíviš pôvodného operátora, odstrániš dôvod zamietnutia a spíšeš novú objednávku cez e-shop na www.funfon.sk. S novou objednávkou dostaneš aj novú SIM kartu.
Máš 3 možnosti: Ak už simku FunFón máš a chceš mať nový profil FunFón Férofka, pošli bezplatnú SMS na číslo 919 s textom “FEROFKA”. Aktiváciou nového profilu sa deaktivujú všetky pôvodné benefity. Prenes si od iného operátora svoje existujúce číslo, ak máš s ním citový vzťah. Prenos aj simku máš za 0 € a ešte ťa aj odmeníme (klikni v menu na „Chcem kartu / Prenos čísla“). Môžeš si kúpiť simku s novým fasa číslom s predvoľbou 0919 za 7 € s úvodným kreditom 7 € (klikni v menu na „Chcem kartu / Nové číslo“).
Prenos čísla máš ZADARMO, neplatíš ani za simku a ani za doručenie kuriérom k tebe domov. Avšak na tvojej novej karte budeš mať kredit 0 €, preto si ho potom nezabudni dobiť cez internet.
Volania do ktorejkoľvek siete na Slovensku voláš iba za 7 centov za minútu. Od prvej sekundy máš sekundovú tarifikáciu, takže sa ti to oplatí ešte viac. A samozrejme po prvej minúte voláš v sieti FunFón zadarááá! SMS/MMS Do sietí na Slovensku esemeskuješ a ememeskuješ len za 7 centov za správičku. Internet So službou FunFón webofka surfuješ na nete len za 7 centov/ MB. Nemusíš sa báť, za surfovanie na internete nezaplatíš viac ako 40 centíkov za jeden kalendárny deň. V rámci kalendárneho dňa môžeš preniesť až 200 MB plnou rýchlosťou, ktorá je maximálne 7,2 Mbit/s pri sťahovaní a 0,5 Mbit/s pri odosielaní dát. Po prenesení 200 MB ti znížime rýchlosť na 128 kbit/s a surfuješ si ďalej zadarmo až do konca dňa.
Pohoda, po dosiahnutí denného limitu 200 MB sa ťa SMS správou opýtame, či si želáš aktivovať FunFón dennú duplofku za 0,40 €, s ktorou získaš ďalších 200 MB na surfovanie bleskovou rýchlosťou (max. 7,2 Mbit/s odosielanie, 0,5 Mbit/s sťahovanie). Na dupľu môžeš chodiť koľko chceš, až kým ti kredit vystačí. Dupľa ti vždy platí do konca kalendárneho dňa.
Informáciu o výške kreditu sa na webe dozvieš po prihlásení (zelené tlačidlo „prihlásiť“ vpravo hore).
Vyskúšaj nastaviť telefón cez internet (horné menu Pomoc / Nastaviť telefón). Pokiaľ hľadáš radu odborníka, zavolaj profesionálom z Expert linky 14 905 (0,60 €/min.).
Karta je aktívna na 12 mesiacov od aktivácie resp. posledného dobitia kreditu.
120 dní pri dobití kreditu 7 € a viac, resp. 30 dní ak si dobiješ kredit za 5 € alebo menej.
Snažili sme sa dať na FunFón web všetko, čo by si mohol potrebovať. Ak si našiel niečo, na čo tu odpoveď nie je, využi online chat (dostupný napr. v časti Moja karta a služby alebo Dobiť si kredit), zavolaj na FunFón linku 0919 919 919 (0,07 €/min.), alebo sa zastav v predajni Orangeu.
Gigofka je internetový balík, s ktorým získaš 1 GB dát za 5 € na 30 dní. Po prečerpaní si môžeš kúpiť ďalších 1 GB so zvýhodnenou cenou 3 € alebo aj 1 GB viacnásobne naraz. S GiGoFkou navyše sťahuješ dáta v 4G sieti kráľovskou rýchlosťou 225 Mbit/s a ako kráľ dáta aj odosielaš, a to rýchlosťou 50 Mbit/s.
Jasné, aj ty si môžeš aktivovať GiGoFku. Gigofka ti pridá ďalší objem k tvojmu benefitu a platia ti spolu do konca kalendárneho mesiaca rovnako ako net, ktorý si získal zadara.
Máš tri možnosti ☺. 1. tu na webe po prihlásení v časti Mám kartu, 2. cez SMS alebo 3. zavolaním na FunFón linku 919. Cez SMS si ju aktivuješ nasledovne: GiGoFku si môžeš aktivovať jednorazovo alebo rovno s automatickým predlžovaním vždy po 30 dňoch. Ak si chceš GiGoFku aktivovať len jednorazovo, pošli SMS s textom „GIGA AJ“ na číslo 919. Ak chceš, aby sa ti Gigofka aktivovala pravidelne po uplynutí 30-dňovej lehoty, pošli rovno aktivačnú SMS s textom „GIGA AP“. Ak už nechceš, aby sa ti Gigofka aktivovala pravidelne, pošli jednoducho SMS s textom „GIGA DP“ na číslo 919 a hotovo.Pre správne fungovanie automatickej aktivácie GiGoFky musíš mať vždy v deň aktivácie k dispozícii aspoň 5 € kredit.
Ak ti 1 GB na 30 dní nestačí, môžeš si kedykoľvek dokúpiť ďalší 1 GB dát – balík s rovnakým objemom dát a vždy za nižšiu a nižšiu cenu. Pecka, čo?
Ďalší 1 GB je balík dát, ktoré si môžeš doaktivovať a zvýšiť tak objem dát pôvodnej GiGoFky. Príklad: Aktivoval som si GiGoFku 1. mája. Celý balík mi platí do 30. mája. Počas tohto obdobia si môžem kedykoľvek aktivovať ďalší 1 GB, ktorý mi platí rovnako, do 30. mája.
Ďalší 1 GB si aktivuješ veľmi jednoducho. Pošleš SMS s textom „DALSICH1GB“ na číslo 919  a pokračuješ v surfovaní na webe jak kráľ. Alebo klikni na https://www.funfon.sk/mam-kartu/moja-karta/.
Chceš vedieť, koľko si už presurfoval, koľko dát ti zostáva a dokedy platia? Jednoducho pošli SMS s textom „STAV“ na číslo 919 a hneď vieš, na čom si.
Ak máš aktivovanú FunFón Férofku s dennou duplofkou a v ten istý deň si aktivuješ aj GiGoFku, budeš môcť využívať už len výhody GiGoFky.
Pišta vybavil skvelú vec. Všetkým zákazníkom, ktorí majú stále aktívny starší benefit "3 kamoši" pôvodne platný 3 roky, platnosť tohto benefitu po 3 rokoch neskončí. Práve naopak. Pišta zariadil predĺženie tohto benefitu do 31.12.2018, a to pre všetkých, ktorí mali pôvodne benefit aktívny, bez rozdielu. Takže aj naďalej môžeš telefonovať s 3 kamošmi z Funfónu tak dlho, ako sa ti páči. Platnosť benefitu bola predĺžená automaticky, a samozrejme, zadarmo.
mapa pokrytia
funfón box
overiť stav funfón box